هدف تایپه تجارت طراحی شانگهای ساختمان

هدف: تایپه تجارت طراحی شانگهای ساختمان آسمان خراش اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هیچ بیمارستانی فخیم‌زاده را خوابیدن نمی‌کرد / تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر»

تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر» گفت: من جهت پذیرش مهدی فخیم‌زاده در پایتخت کشور عزیزمان ایران با چهار بیمارستان مذاکره کردم و در آخر با تلاش زیاد و داشتن چندین آشنا ت

هیچ بیمارستانی فخیم‌زاده را خوابیدن نمی‌کرد / تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر»

تهیه کننده فیلم «مشت آخر»: هیچ بیمارستانی فخیم زاده را خوابیدن نمی کرد

عبارات مهم : پزشکان

تهیه کننده فیلم «مشت آخر» گفت: من جهت پذیرش مهدی فخیم زاده در پایتخت کشور عزیزمان ایران با چهار بیمارستان مذاکره کردم و در آخر با تلاش زیاد و داشتن چندین آشنا توانستم او را در بیمارستان ایرانمهر خوابیدن کنم.

به گزارش میزان، سید حامد حسینی تهیه کننده فیلم سینمایی «مشت آخر» درخصوص آخرین اوضاع جسمانی مهدی فخیم زاده بازیگر این فیلم گفت: الحمدالله حال عمومی مهدی فخیم زاده خیلی خوب است و طی امروز و دیروز گپ و گفتی با یکدیگر داشته ایم و فخیم زاده در حال حاضر می تواند به آسانی صحبت کند.

هیچ بیمارستانی فخیم‌زاده را خوابیدن نمی‌کرد / تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر»

حسینی با طرح مساله ای تازه راجع به پرونده فخیم زاده اشاره کرد: معضل بزرگی که تاکنون در مورد آن صحبتی نکرده ام مساله پذیرش مهدی فخیم زاده در بیمارستان ها هست. متاسفانه بعد از مشکلاتی که جهت پرونده یکی از بازیگران و صورت های معروف مشهور پیش آمد، بیمارستانها آدم های مشهور را دیگر نمی پذیرند و می گویند به همان بیمارستانی برود که در ابتدا اورژانس تحویل داده است.

وی با تاکید بر مسئله پذیرش فخیم زاده در پایتخت کشور عزیزمان ایران اذعان کرد: من جهت پذیرش مهدی فخیم زاده در پایتخت کشور عزیزمان ایران با چهار بیمارستان مذاکره کردم و در آخر با قلدری و داشتن چندین آشنا توانستم وی را در بیمارستان ایرانمهر خوابیدن کنم. حتی مسئله از این هم بزرگتر است و بیمارستان اولی که فخیم زاده در آن خوابیدن بود هر لحظه می خواست تا ما سریعتر وی را از آنجا ببریم.

تهیه‌کننده فیلم «مشت آخر» گفت: من جهت پذیرش مهدی فخیم‌زاده در پایتخت کشور عزیزمان ایران با چهار بیمارستان مذاکره کردم و در آخر با تلاش زیاد و داشتن چندین آشنا ت

این تهیه کننده حاشیه ها و درگیری های بوجود آمده بین پزشکان و بازیگران و صورت های معروف را دلیلی بر اتفاقات اخیر خواند و افزود: پذیرش بازیگران و بازیگران و صورت های معروف به وسیله بیمارستان ها این روزها تبدیل به تهدیدی بزرگ شده است هست. البته نمی خواهم یک طرفه قضاوت کنم. واقعیت امر اینکه جامعه هنری طی سالیان اخیر برخورد و واکنش‌ها مناسبی با جامعه پزشکان نداشته اند. افراد فرهیخته و با اخلاق در جامعه پزشکی بسیار زیاد هستند و حال می گویند که اگر کسی اشتباهی را انجام داد نباید به همه پزشکان تعمیم داده شود. به همین خاطر ترجیح می دهند جهت جلوگیری از حواشی، بیمار هنرمند را قبول نکنند.

وی به همین جهت اظهار کرد: آن شب اگر من با جدیت تلاش نمی کردم مهدی فخیم زاده را در هیچ جا خوابیدن نمی کردند. البته باز هم می گویند آن قدر فشار بر جامعه پزشکی بالاست که گاهاً حق دارند از پذیرش بازیگران و صورت های معروف بترسند.

واژه های کلیدی: پزشکان | خوابیدن | بازیگران | بیمارستان | تهیه کننده | بیمارستان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs